- Raijintek

Цена
€58 78 / 114 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Raijintek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 0R20B00198
ФОРМАТ: SSI-CEBATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред280 mm - Отпред240 mm - Отпред140 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm (ARGB)Rear: 1 x 120 mm (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 3 x 120 mmMB tray: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 390 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 x 12025 ARGB fans pre-installed at front and 1 x 12025 ARGB fan pre-installed at rearPCB control board is included, Six 5V-ARGB connecter in totalI/O reset button directly change the LED modeEntire Coating black internally design4mm Tempered GlassAll Magnetic dust filters
РАЗМЕРИ: 210 x 442 x 485 mm
ТЕГЛО: 7.2 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4715109923186
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 0R20B00198
ФОРМАТ: SSI-CEBATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред280 mm - Отпред240 mm - Отпред140 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm (ARGB)Rear: 1 x 120 mm (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 3 x 120 mmMB tray: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 390 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 x 12025 ARGB fans pre-installed at front and 1 x 12025 ARGB fan pre-installed at rearPCB control board is included, Six 5V-ARGB connecter in totalI/O reset button directly change the LED modeEntire Coating black internally design4mm Tempered GlassAll Magnetic dust filters
РАЗМЕРИ: 210 x 442 x 485 mm
ТЕГЛО: 7.2 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4715109923186
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Raijintek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 0R20B00198
ФОРМАТ: SSI-CEBATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред280 mm - Отпред240 mm - Отпред140 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm (ARGB)Rear: 1 x 120 mm (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 3 x 120 mmMB tray: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 390 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 x 12025 ARGB fans pre-installed at front and 1 x 12025 ARGB fan pre-installed at rearPCB control board is included, Six 5V-ARGB connecter in totalI/O reset button directly change the LED modeEntire Coating black internally design4mm Tempered GlassAll Magnetic dust filters
РАЗМЕРИ: 210 x 442 x 485 mm
ТЕГЛО: 7.2 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4715109923186
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 0R20B00198
ФОРМАТ: SSI-CEBATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред280 mm - Отпред240 mm - Отпред140 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm (ARGB)Rear: 1 x 120 mm (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 3 x 120 mmMB tray: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 390 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 x 12025 ARGB fans pre-installed at front and 1 x 12025 ARGB fan pre-installed at rearPCB control board is included, Six 5V-ARGB connecter in totalI/O reset button directly change the LED modeEntire Coating black internally design4mm Tempered GlassAll Magnetic dust filters
РАЗМЕРИ: 210 x 442 x 485 mm
ТЕГЛО: 7.2 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4715109923186
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | SSI-CEB |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отпред |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm (ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm (ARGB) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 3 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 390 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4mm Tempered Glass |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 x 12025 ARGB fans pre-installed at front and 1 x 12025 ARGB fan pre-installed at rear |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | All Magnetic dust filters |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Entire Coating black internally design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | I/O reset button directly change the LED mode |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PCB control board is included, Six 5V-ARGB connecter in total |
| РАЗМЕРИ | 210 x 442 x 485 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB tray: 2 x 120 mm |
| ТЕГЛО | 7.2 kg |
| Тегло | 8.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 165 |
| Включени вентилатори (count) | 4 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 7.5 |
| Тегло | 8.50кг |
Raijintek PONOS TG4: Кутия E-ATX с темперирано стъкло и 4 ARGB вентилатора
Насладете се на зашеметяващи визуални ефекти и отличен въздушен поток с Raijintek PONOS TG4. Тази съвместима с E-ATX mid-tower кутия разполага с панел от темперирано стъкло и четири предварително инсталирани 120 mm ARGB вентилатора, осигуряващи ярко осветление и изключително охлаждане за вашия високопроизводителен PC.
Ключови Предимства
- Зашеметяващ панел от темперирано стъкло – Покажете своите компоненти чрез елегантен TG прозорец.
- 4 предварително инсталирани ARGB вентилатора – 4x 120 mm вентилатора с адресируемо RGB осветление за отличен въздушен поток и персонализирани ефекти.
- Съвместимост с E-ATX – Поддържа големи дънни платки до E-ATX, давайки ви място за мощни конфигурации.
- Пространство за висок клас хардуер – Побира дълги GPU и високи CPU охладители (вижте пълните спецификации).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm ARGB |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Кутия Raijintek PONOS TG4
- 4x 120mm ARGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари (винтове, връзки)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










